HeaderPhoto1 HeaderPhoto2 HeaderPhoto3
Słodka Niedziela
W KAŻDĄ NIEDZIELĘ 10:00 - 17:00: SŁODKA NIEDZIELA
Co tydzień w godzinach 10:00 - 17:00 zapraszamy małych i dużych do wielkiej niedzielnej, ciasteczkowej uczty. Serwujemy domowe wypieki bez limitu za jedyne 19 zł.
Płacisz raz a jesz ile chcesz :)
Bufet Śniadaniowy
W KAŻDY WEEKEND 10:00 - 15:00: BUFET ŚNIADANIOWY
Wszystkich, dla których weekendowe śniadanie to nie tylko posiłek lecz rytuał, zapraszamy w każdy weekend do Przystanku MDM gdzie serwowany jest szwedzki stół pełen rozma- itości. Płacisz raz (13 zł) a jesz dowoli, do wyboru: sery, wędliny, sałatki, warzywa, owoce, słodkie pieczywo + do wyboru jedno danie na ciepło (jajecznica na maśle, kiełbaski wie- deńskie, jaja, sadzone, tosty). Przy zakupie bufetu śniadaniowego kawa 10% OFF.
PierwszeUrodzinyMDM
13 - 14 / 04 / 2013: I URODZINY PRZYSTANKU MDM
Był piękny, słoneczny dzień... dokładnie rok temu po raz pierwszy zaczęliśmy parzyć dla was kawę i opowiadać o historii MDMu. Minął ROK... a my bogatsi w doświadczenia stara- my się aby nasz Przystanek na stałe wpisał się w kulturalną mapę MDMu.
Big Book Festival
22 / 06 / 2013: BIG BOOK FESTIWAL
Pierwsza w Warszawie i jedna z nielicznych w Europie impreza promująca czytelnictwo poprzez angażowanie publiczności w aktywności kulturalne i artystyczne. Tej edycji towa- rzyszy hasło „Papier nie umiera nigdy”.
61 Urodziny MDM-u
21 / 07 / 2013: PRZYGODA NA MDM-ie CZYLI 61. URODZINY MDM-u
MDM świętuje po raz kolejny!! Porozumienie dziewiętnastu organizacji, instytucji i kawiarni zaprasza na 61. Urodziny MDM-u. Zdecydowaliśmy, że chcemy działać dalej. Chcielibyśmy, żeby plac ożywał, żeby można było się na nim spotykać, spędzać czas, umawiać z sąsiadami, odpoczywać.
Kinowe Wieczory Z Woody Allenem
01 - 03 / 2013: KINOWE WIECZORY Z WOODY ALLENEM
Za oknem zima... a my odliczamy tygodnie do wiosny i aby umilić ten czas zapraszamy was na cotygodniowe seanse filmowe. W każdą środę o godzinie 18.00 będziemy pokazywać nieśmiertelne filmy Woody Allena.
Wek Za Wek
03 / 11 / 2012: WEK ZA WEK
Impreza powstała w celu odświeżenia piwnicznych półek i promowania własnoręcznego wyrobu przetworów. Jeżeli masz problem z zalegającymi przetworami, których nie trawisz lub po prostu chcesz się nimi powymieniać i skosztować przy okazji nowych smaków wpad- nij do Przystanku MDM ze swoim słoikiem... i łychą!! Chcemy także włączyć do akcji nasze babcie i dziadków aby zdradzili nam tajniki udanego weku...
Friends With Benefits
13 / 09 / 2012: FRIENDS WITH BENEFITS - POKAZ KOLEKCJI JESIEŃ-ZIMA 2012/2013
Nie ważne czy żyjesz w miejskiej dżungli czy bliższy jest Ci sielankowy klimat małego mia- sta, z pewnością zaprzyjaźnisz się z najnowszą kolekcją poznańskich projektantek tworzą- cych pod marką Friends with Benefits. Prezentacja kolekcji odbyła się 13 września w Przy- stanek MDM caffee bar. Mimo fatalnej pogody frekwencja była znakomita, wśród której nie zabrakło projektantek marki, ekipy pracującej przy kampanii i wielu znajomych z branży.
Swing Pod Chmurką
06 - 08 / 2012: SWING POD CHMURKĄ
Po raz kolejny Przystanek MDM otwiera swoje podwoje dla miłośników Lindy Hop! Wpadaj- cie wszyscy: ci, którzy już tańczą i ci, którzy z jakichś niejasnych przyczyn jeszcze nie ;) Zaczynamy w piątek o 20.00 w ogródku kawiarni PRZYSTANEK MDM tuż przy pl. Konstytu- cji. Swing gramy od kiedy przyjdą pierwsi tancerze i dopóki nie wyjdą ostatni, przychodźcie więc jak najwcześniej i jak najliczniej!
Cykl Wykładów 60 Lat Minęło
06 - 08 / 2012: CYKL WYKŁADÓW „60 LAT MINĘŁO CZYLI WARSZAWSKI MDM I BARWNE LATA 50-te”
Prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników historii i wyśmienitej kawy. Z okazji 60-le- cia warszawskiego MDM-u - jednego z najciekawszych warszawskich osiedli, Przystanek MDM wspólnie z Oknem na Warszawę zapraszamy na cykl spotkań. Najlepsi wykładowcy. Najciekawsze tematy. Samo serce MDMu.
Przystanek Kino
06 - 08 / 2012: PRZYSTANEK KINO – FILMY Z LAT 50-TYCH
Przystanek KINO- czyli bardzo warszawskie KINO LETNIE. Gratka dla każdego kinomana - pokażemy cykl filmów z lat 50-tych i 60-tych a także współczesny dokument o MDMie w reżyserii Ericka Bednarskiego.
60 Urodziny MDM-u
22 / 07 / 2012: 60. URODZINY MDM-u
60-lat minęło... dokładnie 22 lipca 2012 MDM czyli Marszałkowska Dzielnica Mieszkanio- wa obchodzić będzie swoje 60-te urodziny!! W ramach obchodów tego święta Przystanek MDM przygotował dla was kilka atrakcji kulturalno-rozrywkowych, które warto zobaczyć.
SidebarPhoto1 SidebarPhoto2 SidebarPhoto3 SidebarPhoto4

Fotele

Z miłości do polskiego wzornictwa lat 50. i 60. XX w. narodziła się marka MDM Magda Paczos - meble z duszą.

Czym się zajmujemy?

Szukamy, szperamy, skupujemy, przec- zesujemy strychy naszych babć i dzi- adków w poszukiwaniu prawdziwych perełek polskiego wzornictwa z lat 50. i 60. W obszarze naszych zainteresować są głównie oryginalne projekty pon- adczasowe jak m. in fotel 366 projektu Józefa Chierowskiego. Dajemy fotelom drugie życie. Restaurujemy wnętrze, tapicerkę i drewno.

Gotowe projekty możecie zobaczyć w naszym sklepie a przetestować w kawiar- ni Przystanek MDM przy pl. Konstytucji w Warszawie. Tworzymy również fotele na zamówienie, Ty wybierasz model my zajmujemy się resztą tak aby efekt końcowy cieszył ciało i duszę.

Współpracujemy ze scenografami tea- tralnymi i filmowymi, wynajmujemy fotele do sesji fotograficznych.

Zapraszamy do sklepu.

więcej >>